لطفا صبر کنید...

سبد خرید خالی می باشد

درباره نورادارو

activity

حوزه فعالیت

وب سایت نورادارو وابسته به داروخانه نورا می باشد که با اخذ مجوزهای قانونی اقدام به اطلاع رسانی و فروش فراورده های سلامت شامل مکمل های کمک درمانی و غذایی، محصولات آرایشی و بهداشتی، ملزومات و تجهیزات پزشکی می نماید.

یکی از رسالت های مهم این سایت ارائه اطلاعات صحیح و روزآمد در خصوص فراورده های سلامت و افزایش سطح آگاهی مصرف کنندگان در این حیطه می باشد. گردانندگان این وب سایت عقیده دارند افزایش دانش عمومی در خصوص فراورده های سلامت سبب کاهش عوارض و اثرات ناخواسته ناشی از مصرف غیرمنطقی و یا عدم مصرف این فراورده ها خواهد بود.

در نورا دارو امکان سفارش گذاری به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته برای کاربران فراهم شده است. همچنین در صورت بروز مشکل در مراحل انجام سفارش و نیاز به راهنمایی بیشتر، کاربران می توانند سوالات خود را از طریق شماره واتس اپ مطرح و در اسرع وقت پاسخ مناسب دریافت کنند

services

خدمات

نورادارو خدمات و سرویسهای متنوعی را به کاربران خود ارائه می دهد :

معرفی و ارائه محصولات به همراه نحوه مصرف ، مشخصه ، موارد مصرف ، کاربرد ، اجزاء تشکیل دهنده ، کمپانی و کشور سازنده، قیمت مصرف کننده و همچنین ارائه اطلاعات دقیق و کاربردی از کلیه محصولات از جمله خدماتی است که می توانید برای شناخت و انتخاب محصول دریافت نمایید .

امکان جستجوی پیشرفته با اعمال انواع پارامترها و فیلترهای مورد نظر کاربر می تواند شما را در دسترسی به محصولات مورد نظرتان یاری نماید .

امکان جستجوی یک محصول بر اساس بارکد آن از جمله امکان قدرتمند وب سایت نورادارو می باشد که مسلما امکان کسب اطلاعات تکمیلی و یا قیمت فعلی محصول مورد نظرتان را به شما خواهد داد .

درج نظر , انتقاد , پرسش و یا درخواست مشاوره در ذیل تمامی محصولات نورادارو امکان پذیر می شود که کارشناسان مربوطه در کوتاهترین زمان اقدام به پاسخگویی و یا تماس تلفنی خواهند نمود .

ارائه مقالات و مطالب مفید بهداشتی در حوزه ها ی مختلف سلامت نیز از جمله امکانات حاشیه ای و مفید وب سایت نورادارو می باشد . تمامی مقالات و مطالب از جدیدترین منابع معتبر جهان استخراج و ترجمه می شود و همراه با ویدیوهای مربوطه در اختیار کاربران قرار میگیرد . مسلما کاربران قادر خواهند بود سوالات یا موارد مورد نظر خود را در ذیل هر کدام از این مقالات مطرح و به مباحثه گذارند .

ضمنا اطلاعات و توصیه های ارائه شده در مورد محصولات این وب سایت کاملا منطبق با اطلاعات پایه شرکت سازنده محصولات بوده و وب سایت نورادارو دخل و تصرفی در توصیه های علمی آن نداشته است .

advice

مشاوره

تمامی مشاوره های نورادارو توسط دکتر داروساز انجام میگیرد .

licensing

حقوق و مجوزها

کلیه حقوق مادی و معنوی نورادارو متعلق به داروخانه مرکزی می باشد .

توجه داشته باشید هرگونه کپی برداری از مطالب وب سایت نورادارو تنها با ذکر منبع و اطلاعیه مالک حقوقی سایت بلامانع می باشد.

پیشاپیش از اجترام به حریم مجازی و خصوصی دارمدگان وب سایت کمال تشکر را داریم.